Hakkında

DijiSumo’ ya Hoşgeldiniz.

Her geçen gün artan rekabet yüzünden işletmeler, kurum ve kuruluşlar ürün ve hizmetlerini pazarlamak için farklı yöntemlere başvurmaktadır. Bu yöntemler içinde şüphesiz en yenilikçi olan yöntem Dijital Pazarlama’ dır.

İnternet artık hayatımızda o kadar büyük bir yere sahip ki, gün içinde hem iş hemde eğlence amaçlı olarak vaktimizin büyük bir bölümünü kaplıyor. İnternet kullanımının yaygınlaşması sayesinde ortaya farklı pazarlama kanalları ortaya çıkmaya başladı bunlardan en popüler olanı da Dijital Pazarlama’ dır. Dijital Pazarlamanın önemi her geçen gün artıyor hatta artık şirketler bünyelerinde, satış temsilcisi bulundurmak yerine Dijital Pazarlama uzmanları barındırmaya başladılar.

Pazarlama alışkanlıklarının dijitalleşmesi ile Dijital Pazarlama alanında farklı kanallar açılmaya başladı. Bunların en başında Sosyal medya pazarlama, Google Ads ve Seo gelmektedir. Dijital Pazarlama ile ilgili daha fazla bilgi kaynağı paylaşılması amacıyla bu pazarlama kanallarını daha detaylı ele almak ve incelemek amacıyla DijiSumo Dijital Pazarlama Blogunu kurduk.

Blogumuzda özellikle dijital pazarlama teknikleri başta olmak üzere google servisleri ve sosyal medya ile ilgili bir çok püf noktası ve haberlere yer vereceğiz.

Zamanla ortaya çıkan deneyimlerimizi en ince ayrıntısına kadar bu blog sayesinde daha geniş kitlelere duyurmak öncelikli hedefimiz. Bu bilgi aktarımları sırasında eğer yanlış olan noktalar gözünüze çarparsa bizleri uyarmaktan çekinmeyiniz.

Dijital Pazarlama dünyasında daha büyük başarılara imza atmanız dileğiyle…