Hoşgeldiniz.

Ben Muhammet,

1981 Doğumluyum ve İstanbul’ da yaşıyorum. 20 yılı aşkın süredir internet projeleri yürütüyorum. Uzun süredir Dijital Pazarlama teknikleriyle yakından ilgiliyim.

Blog yazmayı sevdiğim için bu blogu kurdum, dijital pazarlama alanında edindiğim tecrübeleri bu blog sayesinde kayıt altına alırken aynı zamanda insanların faydalanmasını da sağlamış oluyorum.  

Dijital Pazarlama alanında yakından ilgilendiğim ve kendimce uzmanlaştığım alanlardan bazıları;

  • WordPress’ le her türden web siteleri ve projeler hazırlamak
  • Facebook Reklamcılığı
  • Google Ads
  • Satış Ortaklığı
  • E-Posta Pazarlama
  • Satış Hunileri (Sales Funnels)

 

Zamanla ortaya çıkan deneyimlerimi en ince ayrıntısına kadar bu blog sayesinde daha geniş kitlelere duyurmak öncelikli hedefim. Bu bilgi aktarımları sırasında eğer yanlış olan noktalar gözünüze çarparsa lütfen uyarmaktan çekinmeyin

Her geçen gün artan rekabet yüzünden işletmeler, kurum ve kuruluşlar ürün ve hizmetlerini pazarlamak için farklı yöntemlere başvuruyor. Bu yöntemler içinde şüphesiz en yenilikçi olan yöntem Dijital Pazarlama’ dır.

İnternet artık hayatımızda o kadar büyük bir yere sahip ki, gün içinde hem iş hemde eğlence amaçlı olarak vaktimizin büyük bir bölümünü kaplıyor. İnternet kullanımının yaygınlaşması sayesinde ortaya farklı pazarlama kanalları ortaya çıkmaya başladı bunlardan en popüler olanı da Dijital Pazarlama’ dır. Dijital Pazarlamanın önemi her geçen gün artıyor hatta artık şirketler bünyelerinde, satış temsilcisi bulundurmak yerine Dijital Pazarlama uzmanları barındırmaya başladılar.

Pazarlama alışkanlıklarının dijitalleşmesi ile Dijital Pazarlama alanında farklı kanallar açılmaya başladı. Bunların en başında Sosyal medya pazarlama, Google Ads ve Seo gelmektedir. Hem blog yazmayı sevdiğim için hem de Dijital Pazarlama ile ilgili daha fazla bilgi kaynağı paylaşmak amacıyla DijiSumo Dijital Pazarlama Blogunu açtım.

Bir sorunuz varsa, merak ettiğiniz konularda sizi aydınlatmaktan mutluluk duyarım. Bana her konu hakkında aşağıdaki iletişim formundan yazabilir veya sosyal medya yoluyla ulaşabilirsiniz. 

[contact-form-7 id=”861″ title=”İletişim formu 1″]

 

Menü