Hakkımda

DijiSumo’ ya Hoşgeldiniz.

Ben Muhammet Dikyurt,

1981 Doğumluyum ve İstanbul’ da yaşıyorum. Bilişim Teknolojileri uzmanıyım. 20 yılı aşkın bir süredir bilişim teknolojileri ve Web alanında bir çok projede yer aldım ve halen özel bir şirkette bilişim departmanında yöneticilik yapıyorum. Bilişim teknolojilerinin yanı sıra 10 yılı aşkın bir süredir web dünyasının içerisinde etkin rol alıyorum. Bir çok web projesi ve internet sistesinin gelişiminde ve kurulumunda bulundum. Asıl işim BT uzmanlığı olsa da web dünyasına çok fazla ilgi duyduğumdan dolayı asıl işimin yanında Dijital Pazarlama ve İnternet dünyasına da yakından ilgileniyorum. 

Dijital Pazarlama alanında yakından ilgilendiğim ve uzmanlaştığım alanlardan bazıları;

  • WordPress’ le her türden web siteleri ve projeler hazırlamak
  • Facebook Reklamcılığı
  • Google Ads
  • Satış Ortaklığı
  • E-Posta Pazarlama
  • Satış Hunileri (Sales Funnel)

Blogumda özellikle dijital pazarlama teknikleri başta olmak üzere wordpress, seo, google servisleri ve sosyal medya ile ilgili bir çok püf noktası ve haberlere yer vereceğim.

Zamanla ortaya çıkan deneyimlerimi en ince ayrıntısına kadar bu blog sayesinde daha geniş kitlelere duyurmak öncelikli hedefim. Bu bilgi aktarımları sırasında eğer yanlış olan noktalar gözünüze çarparsa lütfen uyarmaktan çekinmeyin

Her geçen gün artan rekabet yüzünden işletmeler, kurum ve kuruluşlar ürün ve hizmetlerini pazarlamak için farklı yöntemlere başvurmaktadır. Bu yöntemler içinde şüphesiz en yenilikçi olan yöntem Dijital Pazarlama’ dır.

İnternet artık hayatımızda o kadar büyük bir yere sahip ki, gün içinde hem iş hemde eğlence amaçlı olarak vaktimizin büyük bir bölümünü kaplıyor. İnternet kullanımının yaygınlaşması sayesinde ortaya farklı pazarlama kanalları ortaya çıkmaya başladı bunlardan en popüler olanı da Dijital Pazarlama’ dır. Dijital Pazarlamanın önemi her geçen gün artıyor hatta artık şirketler bünyelerinde, satış temsilcisi bulundurmak yerine Dijital Pazarlama uzmanları barındırmaya başladılar.

Pazarlama alışkanlıklarının dijitalleşmesi ile Dijital Pazarlama alanında farklı kanallar açılmaya başladı. Bunların en başında Sosyal medya pazarlama, Google Ads ve Seo gelmektedir. Dijital Pazarlama ile ilgili daha fazla bilgi kaynağı paylaşılması amacıyla bu pazarlama kanallarını daha detaylı ele almak ve incelemek amacıyla DijiSumo Dijital Pazarlama Blogunu kurdum.

Dijital Pazarlama dünyasında daha büyük başarılara imza atmanız dileğiyle…

Bir sorunuz varsa, merak ettiğiniz konularda sizi aydınlatmaktan mutluluk duyarım. Bana her konu hakkında aşağıdaki iletişim formundan yazabilir veya sosyal medya yoluyla ulaşabilirsiniz.