Instagram Hashtag Generator 15 En İyi Araç

Yazar DijiSumo | Instagram Hashtag

Eyl 09
Instagram Hashtag Generator

Takipçilerinizi Artıracak Ücretsiz En İyi 15 Instagram Hashtag Generator Uygulamasının Listesi Bu Rehberde!

Instagram beğenilerinizi ve takipçilerinizi artırmak için hashtag büyük öneme sahip. Bu rehberde bulacağınız 15 en iyi ücretsiz Instagram Hashtag Generator, takipçilerinizi büyütecek en iyi Instagram Hashtag’lerini oluşturmanıza yardımcı olacak araçları içerir. Bu araçlar, Sosyal medya, Facebook, Twitter, Pinterest, Tiktok vb. Platformlarda en popüler hashtagleri sizin için oluşturur. Instagram takipçilerinizi bu araçlar sayesinde büyütün ve en çok kullanılan Instagram hashtag generatorunu gönderilerinizde sık sık kullanmaya gayret edin.

Instagram Hashrag Generator Nedir?

Aslında konuya ilk olarak hashtag nedir sorusunu yanıtlayarak başlamak gerekiyor.

Hashtag Nedir?

Bir çok içeriğin belirli bir konuyla özdeşleşmesi için genellikle sosyal medyada (Instagram, Twitter ya da Facebook) kullanılan bir etiketleme yöntemidir. Hashtag işareti (#) birleştirilecek içeriklerin açıklamalarına yerleştirilir. Böylece aynı konulardaki içerikler birbiriyle özdeşleşir  ve içerikler aynı etikette birleşmiş olur.

Hashtag Generator

Bir hashtag generator (hashtag üretecisi de denilir) sağlanan anahtar kelimeye, fotoğrafa veya linke göre hashtag üretmek için tasarlanmış online web uygulamalarıdır. Bu hashtag generator lerin çoğunluğu twitter hashtag, Facebook hashtag ve Instagram hashtag üretmede kullanılır.

Hashtag ve Hashtag Generator ile ilgili birkaç bilgi verdikten sonra artık , 15 Ücretsiz En İyi Instagram Hashtag Generator uygulamasına göz atabiliriz.

  1. All Hashtag.com

All hashtag instagram hashtag generator

All Hashtag generator, 2015 yılında kullanıcıların hashtag performanslarını üretmelerine, izlemelerine ve analiz etmelerine yardımcı olmak amacıyla ücretsiz bir araç olarak yayına başlatıldı. All hashtagi hepsi bir arada bir araçtır ve kullanımı çok kolaydır. Analitik araç anında performans endeksi verir. Ücretsiz hashtag yaratıcısı, sosyal medya meraklılarının kişiselleştirilmiş etiketler yaratmalarını sağlar. Hashtag üretmenin yanı sıra, zamanınızı ayırmak için “Grafik” menüsünde listelenenleri de kullanabilirsiniz. Güncel olayları takip etmek için düzenli olarak güncellenir. All-Hashtag, Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Skype ve daha pek çok sosyal medya platformunda hashtag üretmek veya oluşturmak için kullanılır.

2. Hashatit.com

hashatit hashtag generator

Hashatit, 2014 yılında yayına başladı ve en basit navigasyon prosedürlerine sahip instagram hashtag generator aracı diyebiliriz. . Hashatit.com, internetteki en popüler anahtar kelimeler, URL’ler ve @ imleçler için ücretsiz Instagram arama etiketidir. Hashtag’leri kullanmak özellikle pazarlamacılar arasında destek araçlarına ihtiyaç duyuyor ve bu uygulamalardaki eksiklikleri bazı kullanıcıları engelliyor. Gelişmiş özelliklere erişmek ve daha fazla özelliğe sahip olmanız için sisteme üye olmanızda fayda var.

3. Top-Hashtags.com

Instagram hashtag generator tophastags com

Bu etiket oluşturucu, yalnızca dört özelliğe sahiptir; Top hashtag, rastgele hashtag, hashtag ve en iyi uygulama. Bu özelliklerle, herhangi birine tıkladığınızda listelenen 100+ hashtag’ın bir listesini ve popülerlik puanlarını göreceksiniz. Tüm sosyal medya platformlarında en çok kullanılan hashtagleri oluşturmak ve güncellemek için üretilmiştir. Hangi hashtag’lerin kullanılacağını bilmiyorsanız, Rastgele hashtag’ler tıklayıp fikir alabilirsiniz. Bu hashtag üretecisini kullanmak için herhangi bir kayıt işlemine gerek yoktur.

4. Tagstagram

instagram hashtag generator tagstagram

Tagstagram uygulaması kapsamlı hashtag ler üretmeye yarayan bir mobil uygulamadır. Resimlerinizi, logolarınızı, hava durumunuzu ve ortamınızı eşleştirmenize yardımcı olacak 27 hashtag kategorisi ve 140’tan fazla set bulunmaktadır. Bu uygulamanın dezavantajı, kullanmak için uygulama mağazasından indirilmesi zorunludur.

5.Influencer Marketing Hub

instagram-hashtag-generator-influencermarketinghub

Adından da anlaşılacağı gibi, Influencer Marketing Hub, sosyal medya araçları için etkileyici bir merkezdir. Burada 44’den fazla araç var. Her bir araç kendi sosyal medya platformlarıyla birlikte kullanılır. Bu şirket, etkileyici pazarlama konusunda uzmanlaşmış bir pazarlama şirketidir. Bazı uygulamaların pahalı olmasına rağmen, Instagram Hashtag üreticisi tamamen ücretsizdir ve kaydolmak gerekmez.

6. Instagramtags.com

instagram-hashtag-generator-instagramtags

En Popüler Hashtag’leri InstagramTags.com’un ön sayfasında bulabilirsiniz. En yeni trend Instagram hashtag’lerini takip ediyorlar ve popüler hashtag’lerini  saat başı güncelliyorlar. Bu hashtag’leri kullanmak sadece bir kopyala ve yapıştır işlemini gerektirir. Şu anda 30 hashtagın (en fazla Instagram tarafından izin verilen) ücretsiz olarak etiketlenmesini sağlıyor. Profilinize bağlı olarak, 11 etiket kategorisinden en uygun kategoriyi seçebilirsiniz.

7. TagBlender.net

instagram hashtag generator tagblender net

Tag Blender’ın bir gönderide 10’dan fazla kategoride Instagram etiketlemede başarısı tartışılmazdır. Oluşturulan hashtag’leri kullanmak için, bunları blenderdayken etiketlemeniz ve sonra bunları kopya göndererek Instagram’ınıza yapıştırmanız gerekir. Sağlanan kategorilerden herhangi birine tıklamanız yeterlidir; tüm popüler etiketler, kullanmanız için açılacaktır. Yazma veya arama yok: sadece bir tık için hazırlar ve bekliyorlar.

8. Ingramer

instagram hashtag generator ingramer

Ingramer.com, oluşturduğu hashtag’leri analiz etmek için sağlanan fotoğrafları, anahtar kelimeleri ve bağlantıları kullanan ücretsiz bir hashtag üreticisidir. Aynı zamanda Facebook ve Twitter hashtaglerini üretiyor. Bu uygulamaya küçük bir test yapıldığında, sonuçlar Instagram kullanıcıları için iyi bir seçimdir. Üç sonuç üretildi; ilgili hashtag’ler ve popülaritesi endeksi, aynı anahtar kelimeye sahip olan niş hashtag’ler ve niş olmayan hashtag’ler. Fotoğrafında 30 tane etiket mi istiyorsunuz? Bu fotoğrafı yükleyin, Ingramers Al Algorithm, fotoğraf için en iyi etiketi etiketleyecektir.

9. Upsocial.com

Instagram Hashtag Generator

Upsocial.com, ücretsiz bir Instagram hashtag üreticisidir, yüzlerce hashtag üretir ve size bağlamınıza uygun olanları seçme şansını verir. En üstteki hashtag’lerin ve eğilimli hashtaglerin bir listesi olsa da, diğer üreticiler gibi kopyala yapıştırma tekniğini kabul etmiyorlar. Bu uygulamadan Instagram hashtag’lerini almak için mesajınıza uygun terimi girin ve arama düğmesine tıklayın. Oluşturulan hashtag’lerden, seçtiğiniz hashtag’a bir kez tıkladığınızda yazıya otomatik olarak eklenecektir.

10. Instavast.com

instagram hashtag generator instavast

Instavast ücretsiz bir hashtag üretecisidir ve ayrıca ücretli hashtag izleme hizmetine sahiptir. Hashtag otomasyon servisi, sosyal medyada bir miktar maliyete sahip olsa bile sizi haberdar etmenin en iyi yoludur. Ayrıca, daha yüksek büyümeyi kolaylaştırmak için Instavast’tan beğeniler ve görüşler satın alabilirsiniz.

11. Bigbangram

instagram hashtag generator bigbangram

Bigbangram.com 7 yıl önce başlatıldı ve şu anda 27k aktif kullanıcısı var. Çoğunlukla blog yazarı olan müşterilerine yardımcı olmak için 7/24 müşteri hizmetleri desteği var. Hedef hashtaglerini arıyorsanız bu sizin için doğru bir uygulamadır.  Maksimum hedef sayısını kullanarak etiketler de insanların görüşlerini bu yolla arttırabilirsiniz. Bir pazarlama aracı olarak, kullanmayanlara göre% 63 daha iyi çalışan bir Instagram otomasyon sistemine sahip olduğu söylenmektedir.

12. Keywordtool.io

instagram hashtag generator keywordtool-io

KeywordTool.io, Google ve E-ticaret SEO sıralaması için anahtar kelimeler bulmak için popüler olarak herkes tarafından bilinen bir online araçtır. Aynı zamanda son derece güvenilir bir Instagram hashtag bulucusu olarak ta Dijital Pazarlama uzmanları tarafından tercih edilmektedir. Instagram Hashtag üretmek için kullanılmasının yanında Twitter içinde kullanılmakta. Diğer arçlarla kıyaslandığında alındığında, bu araç muhtemelen en iyi Instagram hashtag üretecisidir. Instagram için Anahtar Kelime Aracı, ücretsiz araca kıyasla 20X hashtag sağlar. Gönderilerinizi diğerlerinin üstünde tutmak için düşük rekabete sahip en iyi trend ve popüler hashtagleri sıralar.

13. TagsFinder

instagram hashtag generator tagsfinder

Hangi hashtag’leri oluşturmak istiyorsunuz? Tags Finder, ilgili hashtag’leri, benzer hashtag’leri, kombine ve yerel hashtag’leri bulma fırsatı yakalarsınız. Tek bir aramada, 30 hashtag üretir. Tags Finder, tek tek ülkelerdeki üst ve trend hashtagleri arayarak, bölgelere göre hashtag’leri özelleştirilmenize yardımcı olur. İstatistikler özelliği sayesinde, yerel aramalarda en popüler hashtagleri hassaslaştırabilirsiniz.

14. Hashtagify

instagram hashtag generator hashtagify

Şirket, 2011 yılında Instagram ve Twitter hashtag pazarlamayı güçlendirmeye başladı. Bu uygulama, hem Instagram hem de Twitter gönderileri için en iyi ilişkili etkileyicileri ve hashtagleri bulmanızı sağlar. Hashtagify en popüler hashtag’leri oluşturarak, gönderilerinize etiketler ve takipçileri izleyerek en popüler Instagramlarınız için tasarlanmıştır. Sosyal medya pazarlama stratejilerinizi etkili bir şekilde yönetmek için aylık ücretli planlara abone olmanız gerekir.

15. Kicksta

instagram hashtag geberator kicksta

Çok az özellik sağlayan basit ücretsiz Instagram hashtag üreticisidir. Ücretsiz programda hashtag’lerin izlenmesi, kişiselleştirilmesi veya izlenmesi gerekmez. Aylık ödenen yaratıcı ve profesyonel planlar var ve birçok destek hizmeti sunuyorlar. Sunulan hizmetler arasında akıllı filtreler, garantili maksimum büyüme, e-posta desteği bulunmaktadır. Gerekli hashtag’i oluşturmak için sadece kelime veya cümleyi yazmanız ve “hashtag’leri kopyala” düğmesine basmanız yeterlidir.

Hashtag’ler, çoğu sosyal medya kullanıcısı tarafından bir formalite olarak bilinirdi. Ama günümüzde gerçekten ne kadar önemli olduğu ap açıp ortadadır. Hashtag yapısını iyi kullananlar Instagram sayfalarında milyonlarca takipçi oluşturarak binlerce lira kazanıyor. Şirketler, Instagram etiketlerini kullanarak takipçilerini arttırıyor ve böylece çok başarılı dijital pazarlama kampanyaları yapıyorlar.

Yukarıda listelediğim Instagram hashtag generator araçlarından herhangi birini kullanırsanız, instagram hesaplarınızı büyütme konusunda avantajlı duruma geçebilirsiniz.

Follow

Yazar Hakkında

Ben Muhammet,1981 doğumluyum İstanbul’ da yaşıyorum. 20 yılı aşkın süredir internet projeleri yürütüyorum. Uzun süredir Dijital Pazarlama teknikleriyle yakından ilgiliyim.Blog yazmayı sevdiğim için bu blogu kurdum, dijital pazarlama alanında edindiğim tecrübeleri bu blog sayesinde kayıt altına alırken aynı zamanda insanların faydalanmasını da sağlamış oluyorum.

Yorum Yap:

(2) Yorum

Jonah 10/09/2019

Hi . I’m Jonah from Hashtagify.me. I’ve just read your article and want to thank you very much for mentioning our tool. :)Appreciate it a lot!

Yanıtla
    DijiSumo 10/09/2019

    You’re welcome. Quality jobs should always deserve sharing. 🙂

    Yanıtla
Yanıt ekle

Yorum Yap: